+90 536 250 46 78

Sosyal Medyada Biz}

Çeliktepe Çilingir

Güvenlik insanın özgürlükten de öncelik verdiği konudur. Güvende olmayan bir kişi için özgürlüğün de hiçbir anlamı yoktur. Bu nedenle tarih boyunca güvenliğe yönelik mesleklere önem verilmiştir. Buna yönelik olarak, özel yaşantımızı geçirdiğimiz evlerin veya iş hayatının geçtiği ofis gibi mekanların güvenliği son derece önemlidir. Ancak her toplumda çıktığı gibi ülkemizde de ev ve işyerlerimizin güvenliği hırsızlar tarafından risk altındadır.

Bu nedenle kapılarımızın güvenli bir şekilde inşa edilmesi gerekmektedir. Bütün bunlara rağmen kapıların ve kasaların açılmasıyla zararlar söz konusu olabilmektedir. Bazen hırsız da girmeden kapıdan çıktıktan sonra anahtarımızı evde unutabiliriz. Tabi bütün bu olumsuz durumlarda ilk ihtiyaç duyacağınız kişi çilingir olacaktır.

Çilingirler; anahtarı bulunmayan, içeride unutulan, oynanarak bozulmuş olan, yeni sağlam kilit montajları yapan kişilerdir. Tabi her çilingirde aranılan hususlar sabıka kaydı olmaması, dikkatli iş yapması, sağlık sorunu olmaması, geometrik zihin yeteneğidir. Bu çok eski meslek bugün de usta – çırak ilişkisi veya meslek okulları sayesinde devam etmektedir.

Çeliktepe çilingir ise bütün bu vasıflara yetkin olarak 7 /24 hizmet sunmaktadır. Muhtemel sorunlarda bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. En kısa zamanda adresinize ulaşılarak sorunlarınız hızlı bir şekilde çözülecektir. Çeliktepe çilingir hangi marka olursa olsun kilit değişimi yapmaktadır.

Ayrıca cam kapılardaki kilitlerin onarımı, değişimini yapmaktadır. İsterseniz ucuz anahtar isterseniz kaliteli fiyatı yüksek anahtarlar ve kilitler yapılmaktadır. Ayrıca kasa kilitlerinin tamiri yapılarak sorunsuz biçimde işyerlerinizin çelik kasalarının açılması sağlanmaktadır. Şayet gecenin bir yarısı ise bize cep numaramızdan ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Adresinize en kısa zamanda ulaşılacaktır.

Ayrıca oto anahtar konusunda da hizmet sunmaktayız. Oto anahtar kumandasının aynısını çoğaltma işi için firmamızı aramanız yeterlidir. Çeliktepe çilingir olarak semt içindeki her mahalleye en kısa sürede ulaşmaktayız. Hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. İletişim için 0536 250 46 78 numarayı 7/24 arayabilirsiniz.

Acil Çilingir