+90 536 250 46 78

Sosyal Medyada Biz}

Levent Çilingir

Çilingirlik çok eski zamanlardan kalma bir meslektir. Çilingirler evde unuttuğumuz anahtar yüzünden veya anahtarımızı kaybetmemiz yüzünden kapıda kaldığımız vakit ilk olarak aradığımız kişilerdir. Hemen bize en yakın ve en hızlı çilingiri çağırırız ve o da gelip kapımızı iki dakikada açar.

Çilingir olmak için öncelikle bu işe gönül vermek gerekir. Çilingir çok emek isteyen bir iştir. Bu işi hemen öğrenmek mümkün değildir. Uzun yıllar bu işi öğrenmek gerekir ki usta olabilelim. Çilingirler sadece evin dış kapısını açmak için yoklar aynı zamanda evlerdeki tüm odaları ve arabaların bütün kapılarını da çilingirler açmaktadır. Anahtarla açılan her yer çilingirlerin iş alanına girer. Çelik kasalar da çilingirler tarafından açılır çünkü onların da anahtarları vardır.

Levent’te oturan bütün vatandaşlarımız için Türkiye nin en hızlı ve kaliteli çilingir şirketini kurduk. Dışarı çıktınız fakat anahtarları yanınıza almadığınızı mı fark ettiniz? Anahtarlarınızı kaybettiniz ve bulamıyor musunuz? Hemen levent çilingir ile irtibata geçin. Mümkün olan en kısa sürede evinizin kapılarını sizler için açıyoruz. Çilingirlikte asıl önemli olan kapıyı açmak değildir. Kapıyı o işten azıcık bile anlayan herkes tarafından açılabilir. Asıl önemli olan kapınıza en az zararı vererek o kapıyı açmaktır. Bazı çilingirler kapınıza öyle zararlar verirler ki zamanla kapınızı değiştirmek zorunda kalırsınız.

Evinize hırsız girdikten sonra genellikle hırsızlar kapı anahtarınızı kırarlar bu nedenle anahtarlarınızı değiştirmeniz gerekir. Levent çilingir leventteki en kaliteli anahtarlar ile kapınızın anahtarını piyasadaki en ucuz fiyatlara değiştirmektedir. Çoğu çilingir hırsızların eve girmesini bir fırsat olarak görür ve o aileden koparabildiği kadar fazla para koparmaya çalışır. İşte biz o çilingirlerden değiliz. Vatandaşlarımızın halinden en iyi anlayan çilingir levent çilingir 05362504678 anahtarcı 

Acil Çilingir