+90 536 250 46 78

Sosyal Medyada Biz}

Gültepe Çilingir

Hayatta bazen çok zor durumlarda kaldığımız zamanlar olmuştur. Umulmadık zamanda umulmadık olaylarla karşılaştığımızda moralimiz bozulur bazen de kendimizi çaresizlik içerisinde hissederiz. Örneğin bir iş görüşmesine gitmek için bir taksiye biner ve toplantının olduğu adrese gideriz. Taksiden indikten sonra toplantı dosyamızın takside kaldığını fark ederiz. Bu durum bizim moralimizi bozar ve bizi çaresiz hissettirir.

Tıpkı yukarıdaki olay gibi örneğin evden dışarı çıktığımızda kapıyı kapattığımızda anahtarın içeride kaldığını fark ederiz. Veya dışarıdan eve geldiğimizde anahtarımızın kaybolduğunu ve kapımızı nasıl açacağımızı düşünürüz. İşte bu noktada Gültepe çilingir sizin yardımınıza koşmaya hazırdır.

Tüm anahtarlama ve çilingir hizmetlerini yeterli teknik bilgisi ve tecrübesi ile zor durumda kalan müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefi haline getirmiştir. Aynı zamanda tüm anahtarcılık işlerini, yedek anahtar yapma, kilit bakımlarını ve tamirlerini gerçekleştirme işlemlerini yapan Gültepe çilingir anahtar ve kilit konusunda tüm sorunlarınızı çözüyor.

Çilingircilik mesleği çok iyi bir el becerisine sahip olmayı gerektirir. İçerisinde birçok mekanik parça bulunan kapı kilitlerinin tamirinin yapılması veya açılması ya da çalışma esnasında kullanılan aletlerin doğru bir şekilde kullanılması, doğru zamanda kullanılması el becerisi gelişmiş olan bir çilingir için kolay olmaktadır. El becerisinin gelişip gelişmediğini anlamak pek zor değildir. Beceri zamanla kazanılacak bir eylemdir. İki çilingirci aynı el aletlerini kullanarak bir kapıyı farklı zamanlarda açıyorsa el becerileri de farklı demektir. Birisi daha kısa zamanda açabiliyorsa daha fazla beceriye sahip demektir.

Çilingir ustalarının kapı açmakta kullandığı ana malzeme ve el aletleri, matkap, tezgâh ve el mengenesi, çark, zımpara, kasa anahtar makinesi, bilyeli ve şifreli anahtar makinesi, anahtar yapma makinesi, ham ve işlenmemiş anahtar, chip dedektörü, çeşitli ebatlarda tornavida ve pense sayılabilir. Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 açık olan telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz 0536 250 46 78 

Acil Çilingir